تجلیل از رشادت و ایثارگری جانبازان شاغل در شبکه بهداشت دیّر

2 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با حضور در منزل یکی از جانبازان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از رشادت‌ها و ایثارگری آنان تجلیل کرد.

 مهندس احمد آخوندی در دیدار با مجید شعرانی یکی از جانبازان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به مناسبت روز جانباز گفت: قدردانی از جانبازان و ایثارگران وظیفه‌ای همگانی است و ما خرسندیم در کنار شما جانبازان و ایثارگران به کار مشغولیم.

وی جانبازان را یادگاران دوران دفاع مقدس و گنجینه تمام ناشدنی فرهنگ ایثار و جان‌فشانی دانست و افزود: جانبازان یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند و فرصت خوبی است تا با یادآوری آن دوران پرافتخار، مروری بر رشادت‌های فرزندان این آب‌وخاک داشته باشیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: کارکنان حوزه سلامت در عرصه دفاع و پاسداری از کیان جمهوری اسلامی ایران حضوری ماندگار و مؤثری داشته‌اند و برای سربلندی پرچم ایران اسلامی تلاش و فداکاری کردند.
مهندس آخوندی با اشاره به شرایط زندگی و درمان ایثارگران و جانبازان گفت: ملت ایران مدیون رشادت‌های ایثارگران و جانبازان است و همه ما در قبال رفع مشکلات این عزیزان مسئول هستیم.
وی بابیان اینکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به جانبازان خود افتخار می‌کند تأکید کرد: در کنار تجلیل از جانبازان باید از خانواده آن‌ها نیز تکریم شود چراکه آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری و صبر زینبی آنان است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بابیان اینکه همکاران شهید، جانباز و ایثارگر فضای فرهنگی جامعه پزشکی را عزت و آبرو بخشیده‌اند گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعد ضرورتی انکارناپذیر است.
مهندس آخوندی ادامه داد: این شرایط سبب می‌شود تا آنان مسیر عزت، آسایش، آرامش و امنیت ایران اسلامی را که از خط سرخ شهادت، جانبازی و ایثارگری گذشته است بیاموزند و در خودکفایی و استقلال کشور بکوشند.
مجید شعرانی جانباز شاغل در شبکه بهداشت و درمان نیز ضمن خاطره گویی از حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان و هیأت همراه قدردانی کرد.
همچنین سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت شهید حاجیانی آبدان نیز با حضور در منزل شهید جواد حاجیانی با خانواده این شهید سرافراز دیدار و از رشادت‌ها و جان‌فشانی شهید تجلیل کرد.
ده نفر جانباز و پنج نفر از خانواده معظم شهدا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به کار اشتغال دارند.

کلمات کلیدی:
    تجلیل     مهندس.احمد.آخوندی     مجید.شعرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >